LEDNINGEN TAR TÄTEN

I ledningsgruppen för Sigma IT finns personer som alla brinner för att leda den digitala revolutionen framåt. Målet är att bli det mest framgångsrika IT-bolaget i Sverige. Det är en hög ambition som kräver stort engagemang. En daglig kontakt med medarbetare och kunder gör det möjligt att snabbt fånga upp både interna och externa synpunkter, se trender och nya möjligheter. Det ger de bästa förutsättningarna för utveckling och framgång för verksamheten. Tveka inte att ta kontakt!

Lars Kry

Chief Executive Officer

lars.kry@sigma.se

Beatrice Silow

Head of Communications and Culture

beatrice.silow@sigma.se

Dan Jonsson

Chief Operating Officer

dan.jonsson@sigma.se

Christian Malmberg

Head of IT and Processes

christian.malmberg@sigma.se

Stefan Johnston

Chief Financial Officer

stefan.johnston@sigma.se

Fredrik Hallonsten

Head of Sales

fredrik.hallonsten@sigma.se

Jessica Overgaard

Head of HR & Talent

jessica.overgaard@sigma.se